ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Užitečné informace

PŘÍJEZD
Přílet na letiště do Barcelony (lze také na letiště do Girony)
(pro nejnižší ceny letenek lze využít známé webové portály zaměřené na vyhledávání letenek, dále např.  www.ryanair.com, www.csa.cz, www.vueling.com , v hlavní sezóně i další aerolinky…).
   Z letiště lze využít těchto dopravních prostředků:

Auto – pronájem auta lze zajistit a auto vyzvednout přímo na letišti El Prat Barcelona (či na letišti Girona). Opět lze využít známé vyhledavače nejnižších pronájmů vozidel (např.  www.autoeurope.es/mobile , dále přímo půjčovny jako např. společnost Enterprise (www.enterprise.es nebo česká verze www.enterprise.cz). Kromě této společnosti lze samozřejmě využít i jiných společností, např. Avis, Budget, Herzt, či další nízkonákladové společnosti… Auto je lepší zajistit si předem z důvodu nižší ceny.

Autobus
Autobusy (www.moventis.es či www.sarfa.es) jezdí přímo z terminálu č. 1. Zastávka je o úroveň níže pod příletovou halou, dostanete se k ní jezdícími schody nebo výtahem nalevo (z příletové haly). Lze použít spoj přímo do Beguru nebo do města Palafrugell. To je sousední město vzdálené 7 km od Beguru. Odsud lze vzít taxi nebo počkat na další autobus, který jede přímo do Beguru. Autobusová zastávka v Beguru je naproti lékárně na horním náměstí. Odsud půjdete směrem do centra města na hlavní náměstí, které projdete a z něho se dáte směrem na Es Castell (pevnost na kopci) či směr Plaza St. Ramon (příp. Mirador St. Ramon). Až dojdete k malé kapličce St. Ramon s vyhlídkou na moře a hory (socha tanečnice Carmen Amaya) budete pokračovat směrem dolů (ulička Carmen Amaya) až dojdete k hlavní silnici Ctra. Circumvalacion a zde se dáte doprava. Po několika metrech se již nacházíte před domem Casa Limonera (č. 34).
Pokud nestihnete autobus jedoucí z letiště, dostanete se na nádraží Estacio del Nord v Barceloně, odkud jezdí autobus do Palafrugell či přímo do Beguru vícekrát (info na www.moventis.es či www.sarfa.es).

Vlak
Z letiště lze jet vlakem na stanici Passeig Garcia, kde přestoupíte a pojedete na nádraží Sants. Odtud jezdí téměř každou půlhodinu vlak do stanice Flaca (info na www.renfe.com ). Vesnice Flaca je vzdálená od Beguru cca 30min jízdy, odtud lze vzít taxi  (+34600631259) či po předchozí dohodě zajistíme odvoz.

 

Romantické městečko Begur

Romantické městečko Begur nacházející se v srdci oblasti Emporda je se svými plážemi jedním z nejhezčích míst pobřeží Costa Brava.

Mapa

Kontakt

Dům La Casa Limonera

Ctra. Circumvalacion 34
17255 Begur, Girona, Španělsko

tel.: +420 775 431 469

info@ubytovani-spanelsko.cz

Popup Gallery

team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
Back to Top