ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZÁBAVA

Kromě denní zábavy v podobě procházek či výletů a vodních aktivit, které nabízí téměř každá z pláží skýtá se zde i mnoho možností sportovní, kulturní či noční zábavy.
V okolí se nachází golfová hřiště (Emporda Golf, Golf Platja de Pals, Par 3 P&P Gualta), možnost vyjížďky na koních, vyhlídkové lety, cyklistika, potápění, plavby na lodích a motorových člunech a kajacích (např. Tamariu pláž Paco Boats).

Noční zábavu lze najít přímo v Beguru v místních barech a hospůdkách.


La Bodequita del Medio
Vymazlené koktejly si můžete dopřát v kubánském baru, kde Vám barman David namíchá nejen lahodný drink, který si vychutnáte i očima díky profesionální dekoraci. Kromě drinků potěší i hudba nejen v latinsko-americkém rytmu. Během sezóny se zde konají i živá vystoupení ať už taneční či hudební nebo se můžete naučit taneční kroky latinsko-amerických tanců.

La Lluna
Typický lokální bar si oblíbí i každý, kdo má rád míchané drinky typu gin&tonic, rum s colou, whiskey či pivo…. Široký výběr všech možných ginů a whiskey a dalšího kvalitního alkoholu. Kvalitní hudba všeho druhu, včt. staré dobré klasiky a lá rock, avšak i současné skladby, vše na přání zákazníků. Samotné místo má svou atmosféru, nabízí 3 bary, z nichž jeden je umístěn ve vnitřní příjemné zahradě, jíž dominuje vzrostlý vavřín. Odtud je vidět i pevnost Es Castell – dominanta Beguru. Podnik má otevřeno do ranních hodin. V sezóně se zde konají koncerty živé hudby a různé zábavné akce, jako např. sluchátková disco… apod.

Aiguaclara
Hotel, restaurace a bar v jednom. Pořádají se zde diskotéky s přítomnými DJs v různých hudebních stylech, např. 80 léta, koncerty živé hudby, lekce tance, promítání filmů, workshopy a mnoho jiných aktivit. Při tanci se můžete osvěžit drinky všeho druhu.

V samotném Beguru se nachází ještě další místa, kde si lze kvalitně užít noční zábavu s dobrými drinky, hudbou a tance. Doporučíme další na vyptání.

 

Romantické městečko Begur

Romantické městečko Begur nacházející se v srdci oblasti Emporda je se svými plážemi jedním z nejhezčích míst pobřeží Costa Brava.

Mapa

Kontakt

Dům La Casa Limonera

Ctra. Circumvalacion 34
17255 Begur, Girona, Španělsko

tel.: +420 775 431 469

info@ubytovani-spanelsko.cz

Popup Gallery

team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
Back to Top